Super 6’s – Div3, 4 & 5

 

Super 6’s Competition for Divisions 3, 4 & 5

(3 pairs, 3 bowls, 2 sets of 9 ends)

Divisions 3, 4 & 5 Super 6's Competition   
Wednesday 12th May
ScrScr
Group 1Antrim Sinners4v5Garvey Giants
Group 1Dromore Dynamos6.5v2.5Balmoral Highwaymen
Group 2Glengormley Terriers8v1Castleton Crusaders
Group 2Carrick Cheetahs7v2Antrim Saints
Group 3Gilnahirk Great Lads1v8Finaghy Fury
Group 3Garvey Auld Boys6v3Ormeau Bakers
Group 4Divis Delights6v3Ravenhill Raiders
Group 4Castleton Knights0v9Clarendon Dockers
Group 458th Auld Hands-v-BYE
Group 5Finaghy Falcons7.5v1.5Sanctus Boscus (Holywood)
Group 5Ormeau Wheatens4v5Gilnahirk Panthers
Group 5Divis Mountaineers-v-BYE
Group 6BETS Bangor Blues 18v1BETS Bangor Blues 2
Group 6Cloughey Cowboys9v0Dee Young Guns
Group 6Cloughey Foghorns-v-BYE
Group 7Annalong Rangers4.5v4.5* (W)Annalong Swifts
Group 7Rathfriland Hillbillies7.5v1.5Warrenpoint Warriors
Group 7Rathfriland Auld Boys-v-BYE
Group 8Warrenpoint Wombles0v9Rathfriland Peacemakers
Group 8Clonallon Chargers (W'point)1.5v7.5Orchard Heroes (R'friland)
Group 8Kilkeel Vipers-v-BYE
Wednesday 26th May
ScrScr
Group 1Garvey Giants5v4Dromore Dynamos
Group 1Balmoral Highwaymen4v5Antrim Sinners
Group 2Castleton Crusaders3v6Carrick Cheetahs
Group 2Antrim Saints7v2Glengormley Terriers
Group 3Finaghy Fury7v2Garvey Auld Boys
Group 3Ormeau Bakers2v7Gilnahirk Great Lads
Group 458th Auld Hands2v7Divis Delights
Group 4Ravenhill Raiders3.5v5.5Castleton Knights
Group 4Clarendon Dockers-v-BYE
Group 5Divis Mountaineers3v6Finaghy Falcons
Group 5Sanctus Boscus 6.5v2.5Ormeau Wheatens
Group 5Gilnahirk Panthers-v-BYE
Group 6Cloughey Foghorns8v1BETS Bangor Blues 1
Group 6BETS Bangor Blues 24v5Cloughey Cowboys
Group 6Dee Young Guns-v-BYE
Group 7Rathfriland Auld Boys3v6Annalong Rangers
Group 7Annalong Swifts1v8Rathfriland Hillbillies
Group 7Warrenpoint Warriors-v-BYE
Group 8Kilkeel Vipers7v2Clonallon Chargers
Group 8Orchard Heroes (R'friland)8.5v0.5Warrenpoint Wombles
Group 8Rathfriland Peacemakers -v-BYE
Tuesday 1st June
ScrScr
Group 4Clarendon Dockers5.5v3.558th Auld Hands
Group 4Divis Delights9v0Castleton Knights
Group 4Ravenhill Raiders-v-BYE
Group 5Gilnahirk Panthers5.5v3.5Divis Mountaineers
Group 5Finaghy Falcons8v1Ormeau Wheaters
Group 5Sanctus Boscus (Holywood)-v-BYE
Group 6Dee Young Guns6.5v2.5Cloughey Foghorns
Group 6BETS Bangor Blues 16v3Cloughey Cowboys
Group 6BETS Bangor Blues 2-v-BYE
Group 7Warrenpoint Warriers6.5v2.5Rathfriland Auld Boys
Group 7Annalong Rangers2v7Rathfriland Hillbillies
Group 7Annalong Swifts-v-BYE
Group 8 Rathfriland Peacemakers5v4Kilkeel Vipers
Group 8Clonallon Chargers2.5v6.5Warrenpoint Wombles
Group 8Orchard Heroes (R'friland)-v-BYE
Wednesday 9th June
ScrScr
Group 1Antrim Sinners6v3Dromore Dynamos
Group 1Garvey Giants6v3Balmoral Highwaymen
Group 2Glengormley Terriers8v1Carrick Cheetahs
Group 2Castleton Crusaders0v9Antrim Saints
Group 3Gilnahirk Great Lads5.5v3.5Garvey Auld Boys
Group 3Finaghy Fury3v6Ormeau Bakers
Group 4Ravenhill Raiders3v6Clarendon Dockers
Group 4Castleton Knights4.5v4.5* (W)58th Auld Hands
Group 4Divis Delights-v-BYE
Group 5Sanctus Boscus6v3Gilnahirk Panthers
Group 5Ormeau Wheatens2.5v6.5Divis Mountaineers
Group 5Finaghy Falcons-v-BYE
Group 6BETS Bangor Blues 28v1Dee Young Guns
Group 6Cloughey Cowboys5.5v3.5Cloughey Foghorns
Group 6BETS Bangor Blues 1-v-BYE
Group 7Annalong Swifts6v3Warrenpoint Warriors
Group 7Rathfriland Hillbillies5v4Rathfriland Auld Boys
Group 7Annalong Rangers-v-BYE
Group 8Orchard Heroes (R'friland)2.5v6.5Rathfriland Peacemakers
Group 8Warrenpoint Wombles3v6Kilkeel Vipers
Group 8Clonallon Chargers-v-BYE
Wednesday 23rd June
ScrScr
Group 1Dromore Dynamos7v2Antrim Sinners
Group 1Balmoral Highwaymen4v5Garvey Giants
Group 2Carrick Cheetahs2.5v6.5Glengormley Terriers
Group 2Antrim Saints8.5v0.5Castleton Crusaders
Group 3Garvey Auld Boys2.5v6.5Gilnahirk Great Lads
Group 3Ormeau Bakers8v1Finaghy Fury
Group 4Clarendon Dockers7v2Divis Delights
Group 458th Auld Hands5.5v3.5Ravenhill Raiders
Group 4Castleton Knights-v-BYE
Group 5Gilnahirk Panthers3v6Finaghy Falcons
Group 5Divis Mountaineers9v-Sanctus Boscus
Group 5Ormeau Wheatens-v-BYE
Group 6Dee Young Guns6v3BETS Bangor Blues 1
Group 6Cloughey Foghorns4v5BETS Bangor Blues 2
Group 6Cloughey Cowboys-v-BYE
Group 7Warrenpoint Warriors2v7Annalong Rangers
Group 7Rathfriland Auld BoysvAnnalong Swifts
Group 7Rathfriland Hillbillies-v-BYE
Group 8Rathfriland Peacemakers8.5v0.5Clonallon Chargers
Group 8Kilkeel Vipers4.5* (W)v4.5Orchard Heroes (R'friland)
Group 8Warrenpoint Wombles-v-BYE

Powered by WordPress. Designed by Woo Themes