Super 6’s – Divs 1 & 2

 

Super 6’s Competition for Divisions 1 and 2

(3 pairs, 3 bowls, 2 sets of 9 ends)

Divisions 1 & 2     
Wednesday 12th May at 6:30pm
ScrScr
Group 1Dynamo Dungannon5v4Portadown Old Boys
Group 1Portadown Red Rose5.5v3.5Banbridge Mommas
Group 2Garvey Gunners6v3Banbridge Old & New
Group 2Portadown Golden Girls-v-BYE
Group 3Whitehead Joker Cards8.5v0.5Whitehead Snakebites
Group 3Curran Rockets-v-BYE
Group 4Balmoral Showmen6v3Carrickfergus Cougars
Group 4Whitehead Whingers-v-BYE
Group 5Castle Warriors3.5v5.5Londonderry Park Flyers
Group 5Dee Dynamite-v-BYE
Group 6North Down Nomads4v5Bangor Super Seasiders
Group 6Castle Knights-v-BYE
Tuesday 18th May at 6:30pm
ScrScr
Group 2Banbridge Old & New9v0Portadown Golden Girls
Group 2Garvey Gunners-v-BYE
Group 3Whitehead Snakebites4v5Curran Rockets
Group 3Whitehead Joker Cards-v-BYE
Group 4Carrickfergus Cougars0v9Whitehead Whingers
Group 4Balmoral Showmen-v-BYE
Group 5Londonderry Park Flyers5v4Dee Dynamite
Group 5Castle Warriors-v-BYE
Group 6Bangor Super Seasiders6v3Castle Knights
Group 6North Down Nomads-v-BYE
Wednesday 26th May at 6:30pm
ScrScr
Group 1Portadown Old Boys3v6Portadown Red Rose
Group 1Banbridge Mommas9v0Dynamo Dungannon
Group 2Portadown Golden Girls5v4Garvey Gunners
Group 2Banbridge Old & New-v-BYE
Group 3Curran Rockets3.5v5.5Whitehead Joker Cards
Group 3Whitehead Snakebites-v-BYE
Group 4Whitehead Whingers4.5 *v4.5Balmoral Showmen
Group 4Carrickfergus Cougars-v-BYE
Group 5Dee Dynamite7.5v1.5Castle Warriors
Group 5Londonderry Park Flyers-v-BYE
Group 6Castle Knights5.5v3.5North Down Nomads
Group 6Bangor Super Seasiders-v-BYE
Tuesday 1st June at 6:30
ScrScr
Group 2Portadown Golden Girls0.5v8.5Banbridge Old & New
Group 2Garvey Gunners-v-BYE
Group 3Curran Rockets6.5v2.5Whitehead Snakebites
Group 3Whitehead Joker Cards-v-BYE
Group 4Whitehead Whingers7v2Carrickfergus Cougars
Group 4Balmoral Showmen-v-BYE
Group 5Dee Dynamite8v1Londonderry Park Flyers
Group 5Castle Warriors-v-BYE
Group 6Castle Knights4v5Bangor Super Seasiders
Group 6North Down Nomads -v-BYE
Wednesday 9th June at 6:30pm
ScrScr
Group 1Dynamo Dungannon8v1Portadown Red Rose
Group 1Portadown Old Boys0v9Banbridge Mommas
Group 2Banbridge Old & New0.5v8.5Garvey Gunners
Group 2Portadown Golden Girls-v-BYE
Group 3Whitehead Snakebites3.5v5.5Whitehead Joker Cards
Group 3Curran Rockets-v-BYE
Group 4Carrickfergus Cougars1v8Balmoral Showmen
Group 4Whitehead Whingers-v-BYE
Group 5Londonderry Park Flyers6v3Castle Warriors
Group 5Dee Dynamite-v-BYE
Group 6Bangor Super Seasiders8v1North Down Nomads
Group 6Castle Knights-v-BYE
Wednesday 23rd June at 6:30pm
ScrScr
Group 1Portadown Red Rose6v3Dynamo Dungannon
Group 1Banbridge Mommas9v-Portadown Old Boys
Group 2Garvey Gunners9v0Portadown Golden Girls
Group 2Banbridge Old & New-v-BYE
Group 3Whitehead Joker Cards3v6Curran Rockets
Group 3Whitehead Snakebites-v-BYE
Group 4Balmoral Showmen6v3Whitehead Whingers
Group 4Carrickfergus Cougars-v-BYE
Group 5Castle Warriors3v6Dee Dynamite
Group 5Londonderry Park Flyers-v-BYE
Group 6North Down Nomads5v4Castle Knights
Group 6Bangor Super Seasiders-v-BYE

Powered by WordPress. Designed by Woo Themes